Jazzu – Klaipėdos elingas | „Spalvos“

*Renginyje galimybių pasas neprivalomas. Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus įsigyjnat bilietą į nurodytą sektorių patekimas į kitą sektorių nebus įmanomas. Rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), jei neišlaikomas 2 m atstumas.

Justė Arlauskaitė – Jazzu – atlikėja, mėgstanti stebinti, o profesionalumas neatsiejama jos pasirodymų dalis. Scenoje ji kaskart kitokia, visą save atiduodanti muzikai ir visada pakerinti balso skambesiu.
4 mėnesius kelionėje po JAV ir Meksiką praleidusi atlikėja patyrė daug emocijų, įspūdžių, sutiko daug žmonių, o svarbiausia – kūrė, rašė dainas. Po ilgo laikotarpio, kol koncertai nevyko, Jazzu pamini, jog pailsėjusi, pasiilgusi savo klausytojų ir koncertų dabar galėtų koncertuoti nuo ryto iki vakaro:
„Vis tik man svarbiausia – susitikti su savo klausytojais. Tad ši galimybė džiugina labiausiai“. Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri – Jazzu atvyksta į Klaipėdą, Klaipėdos elinge jau rugpjūčio 28 dieną!
Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri – Jazzu atsvyksta į Klaipėdos elingą skleisti pozityvią energiją, meilę bei toleranciją. Tai koncertas, kurio tikslas skleisti žinią, jog visi esame skirtingi, bet visi esame lygūs ir gyvename po vienu dangumi, viena saule, vienoje žemėje!
„Mes taip ir gyvename: esame spalvingi, skirtingi, daug juokiamės, kartais ir verkiam, šokam iki paryčių, esam drąsūs, esam asmenybės, esam kūrėjai, mylim pasaulį, vienas kitą, esam už laisvę ir besąlygišką meilę“ – sako atlikėja.
Spalvų Mega koncertas yra Klaipėdos – Europos jaunimo sostinės 2021 programos dalis.
Koncerto metu bus įrengtos specialios pakylos judėjimo negalią turintiems žmonėms.
____________________________________________
Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus, norintys dalyvauti renginyje privalo turėti Galimybių pasą www.gpasas.lt.
Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys Operacijų vadovo reikalavimai. Įsigyjant bilietą į koncertą, pirkėjas sutinka laikytis renginio dieną galiojančių reikalavimų.
____________________________________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
________________
Renginys vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą, gėrimus ir skėčius.

Pasidalinti: