JOVANI x JESSICA SHY | KLAIPĖDA

*Renginyje galimybių pasas neprivalomas. Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus įsigyjnat bilietą į nurodytą sektorių patekimas į kitą sektorių nebus įmanomas. Rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), jei neišlaikomas 2 m atstumas.

Jaunasis sparčiai populiarėjantis talentas Jessica Shy su gyvo garso grupe ir vienas žinomiausių elektroninės muzikos atlikėjų – Jovani jau rugpjūčio 27 dieną istoriniame Klaipėdos elinge surengs įsimintiną pasirodymą!

Prieš du metus staigiai išgarsėjusi atlikėja Džestina – unikali ir kūrybinga atlikėja Lietuvos padangėse. 2019m. pristatytas atlikėjos kūrinys „Viskas, ką turiu“ platformoje „Youtube“ sulaukė daugiau nei 3 milijonų perklausų ir atnešė daininkei pripažinimą, kuris neblėsta ir šiandien.

„Visada džiaugiuosi sugrįždama į pajūrį. Koncertas ant marių kranto visuomet palieka nepamirštamus įspūdžius. Šįkart pasirodysiu ne tik su Jovani, tačiau ir su savo gyva grupe, su kuria atliksiu naujus ir pamiltus kūrinius“ – mintimis dalinasi atlikėja.

Jonas Nainys – Jovani – visai nesenai pristatė pirmą su muzikos industrijos milžine „Warner Music Group“ išleistą singlą „Be Right Back“. Jį atlikėjas sukūrė ir įrašė kartu su stipria tarptautine komanda.

„Gera grįžti ir uždaryti vasaros sezoną Klaipėdoje. Jau tampa tradicija, kai mes su Jessica uždarom saulėtą sezoną Lietuvoje. Šįkart Jessica Shy su grupe gyvai. Bus daugiau nei 1 valandos jos išskirtinis solinis koncertas su savo muzikantais Klaipėdoje. O man smagiausia, stot prie DJ‘aus pulto kai pamažu temsta ir galima maximaliai atsipalaiduot ispūdingoje lokacijoje. Per karantiną susikaupė daug naujos muzikos, nekantrauju pasidalint su publika“ – džiaugiasi atlikėjas Jovani!

Tad nedelsę pasižymėkite rugpjūčio 27 dieną kalendoriuje ir susitinkame Klaipėdos elinge nerealiam vakarui!

___________________________________________
VIP bilietų turėtojų lauks geriausia 2 iškeltų pakopų matomumo zona su stogu, atskiri: įėjimas, baras bei tualetai. Nepraleisk progos – VIP bilietų kiekis itin ribotas.

___________________________________________

Renginio metu numatytos sėdimos ir stovimos vietos, taip pat bus vykdoma prekyba. Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus, norintys dalyvauti renginyje privalo turėti Galimybių pasą www.gpasas.lt.

Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys Operacijų vadovo reikalavimai. Įsigyjant bilietą į koncertą, pirkėjas sutinka laikytis renginio dieną galiojančių reikalavimų.

____________________________________________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pasidalinti: