8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | KLAIPĖDA | „Spalvos“

*Renginyje galimybių pasas neprivalomas. Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus įsigyjnat bilietą į nurodytą sektorių patekimas į kitą sektorių nebus įmanomas. Rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), jei neišlaikomas 2 m atstumas.

Tikriausiai HIP-HOP grupės 8 Kambarys pristatinėti jau nebereikia – Talas (Karolis Talutis) ir Corsalis (Deividas Alejūnas) vieni laukiamiausių koncertų salių scenose ir didžiuosiuose muzikos festivaliuose. Kiekvienais metais grupė savo klausytojus nustebina naujais kūriniais, video klipais, o smagiausia – nepamirštamais koncertais!

Tad nelaužykime tradicijų ir rugpjūčio 21 dieną susitikime Klaipėdoje, Klaipėdos elinge. Kartu su pilnu muzikantų sąstatu skambės visiems gerai žinomi bei naujausi grupės kūriniai.

„Pasiilgom jūros ir laimingų žmonių. Kad ir kaip karšta pajūryje, mūsų koncerte bus karščiau“ – užtikrina grupės atlikėjai.

Tad užsibookinam rugpjūčio 21d. ir susitinkam Klaipėdos elinge!

RENGINIO EIGA:
19:30 Durys
20:30 Apšildantis atlikėjas
21:00 8 Kambarys

___________________________________________

VIP bilietų turėtojų lauks geriausia 2 iškeltų pakopų matomumo zona su stogu, atskiri: įėjimas, baras bei tualetai. Nepraleisk progos – VIP bilietų kiekis itin ribotas.
___________________________________________

Renginio metu numatytos sėdimos ir stovimos vietos, taip pat bus vykdoma prekyba. Atsižvelgiant į šiuo metu galiojančius reikalavimus, norintys dalyvauti renginyje privalo turėti Galimybių pasą www.gpasas.lt.

Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys Operacijų vadovo reikalavimai. Įsigyjant bilietą į koncertą, pirkėjas sutinka laikytis renginio dieną galiojančių reikalavimų.

____________________________________________

Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pasidalinti: