Inga Valinskienė | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė sugrįžta į Klaipėdą! Jau rugpjūčio 27 dieną atlikėja džiugins klausytojų širdis po atviru dangumi Šiauriniame rage.
Žiūrovų laukia nepakartojamas, išskirtinis Ingos balsas, geriausios, populiariausios jos visų laikų dainos bei gyvo garso grupė „Vairas“.

„Klaipėda yra mano miestas, visada gera į jį sugrįžti. Čia dainuoja ne tik lūpos, bet ir širdis. Labai laukiu susitikimo su savo publika. Po ilgo karantino laiko. Esame vieni kitų pasiilgę“, – sako I. Valinskienė.

Neabejojame, kad atlikėjos klausytojai puikiai žinomus Ingos kūrinius uždainuos kartu, tad laukia įspūdingas vakaras ir puiki atmosfera.
Susitikime!

Žvaigždė: https://bit.ly/31zUJqe
Du paukščiai: https://bit.ly/2D1AjMO
Laiminga: https://bit.ly/31DvRxY
________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: