Šiaurinisragas.lt atidarymas su grupe Old city band

Grupė OLD CITY BAND naujoje renginių vietoje po atviru dangumi Šiauriniame rage jau liepos 11 dieną!

Skirtingų kultūrų, stilių suliejimas į vientisą visumą iki šiol išliko grupės kūrybine energija ir tikslu. Grupės kūriniuose susipina jazz, funk, jive, rock’n’roll, rock, ska stilių sintezė. Grupės repertuaras – svingo, džaivo, rokenrolo, Lotynų Amerikos, roko, klasikinio džiazo muzikos kūriniai bei lietuviški šlageriai. Išskirtinė nuotaika garantuota!

Tai profesionalių muzikantų septynetas, susibūręs 2009 m. Grupės sudėtis bėgant laikui kito, o šiuo metu ištikimus klausytojus džiugina: Donatas Momkus (vokalas), Dmitrj Levencov (trimitas), Vidas Saudargis (trombonas), Jordanas Narkus (saksofonas), Tadas Jurėnas (bosinė gitara), Kęstutis Kaštaunas (solo gitara), Vidas Karnatka (mušamieji).

„Jau suvokiame, kad lauktoji akimirka jau čia – pasiekėm finišą! Ir po karantino, kuris pralėkė kaip jūrinis škvalas, galime su Jumis pasisveikinti!“ sako grupės nariai, tad pasiruoškite gerą nuotaiką, šokių batelius ir susitinkame Šiauriniame rage liepos 11 d.!

Renginys nemokamas!
_____________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų. Įėjus prašome laikytis socialinio 1 m atstumo tarp lankytojų.
_____________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: