Jovani x Jessica Shy | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Pirmą kartą Klaipėdoje kartu su vienu garsiausiu DJ Lietuvoje – Jovani į sceną žengia ir nauja žvaigždė šalies padangėse – Jessica Shy. „Tai yra pirmas mano pasirodymas Klaipėdoje, todėl labai nekantrauju pasidalinti savo kūriniais gyvai. Kartu su Jonu ruošiame specialią LIVE programą, kurioje išgirsite ne tik gerai žinomas mano solines dainas, bet ir mūsų su Jovani bendrus kūrinius“ – sakė atlikėja. 2019m. pristatytas atlikėjos kūrinys „Viskas, ką turiu“ platformoje „Youtube“ sulaukė jau beveik 3 milijonų perklausų ir atnešė daininkei pripažinimą.
„Labai džiaugiuosi, kad visgi šią vasarą galiu susitikti su žmonėmis gyvai. Man groti yra didžiausias malonumas. O tokioje vietoje Klaipėdoje po atviru dangumi, tikiu, kad mūsų su Jessica duetas atneš daugeliui nerealių emocijų. Labai laukiam ir kviečiam visus pajūrio žmones“ – Jovani. Jonas Nainys – Jovani yra puikiai žinomas elektroninės muzikos mėgėjams. Nuo 2018 m., kada pradėjo solinę karjerą, Jovani yra išleidęs daugybę didelės sėkmės sulaukusių hitų, tarp kurių pasirodė ir bendri kūriniai su atlikėja Jessica Shy.
Tad pažymėkite rugpjūčio 29 kalendoriuje, pasiruoškite gerą nuotaiką ir susitikime Šiauriniame rage po atviru dangumi, kur įvyks vienas geriausių vasaros vakarėlių!

Kūryba:
Taip Atsitiko: https://bit.ly/3g9EQec
20 sec: https://bit.ly/3gdDAa9

________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: