Natalija Bunkė | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Charizmatiška, savimi pasitikinti, stipri bei visuomet besišypsanti Natalija Bunkė atvyksta į naują renginių vietą po atviru dangumi – Šiaurinį ragą! Jau rugpjūčio 6 dieną atlikėja kviečia į nepamirštamą solinį koncertą, kuriame skambės žinomiausios atlikėjos dainos.
Atlikėja išduoda paslaptį, jog koncerto metu klausytojai galės prisiminti senas, jau ilgai negirdėtas dainas bei naujus, visai nesenai išleistus kūrinius! Neabejojame – šokti ir judėti norėsime kiekvienas, tad pasiruoškite ir susitikime rugpjūčio 6 dieną Šiauriniame rage!

Aš skrendu tau ant rankų: https://bit.ly/2BLywuo
Lašas po lašo: https://bit.ly/3eI3fYg
Aš savo laimę radau: https://bit.ly/2A6pOXr
Laiškas: https://bit.ly/3dyb2WZ

________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: