Jazzu | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Naujoji renginių po atviru dangumi erdvė Šiauriame rage rugpjūčio 7 dieną pasitinka vieną žinomiausių atlikėjų – Jazzu!
Ji mėgsta stebinti, o profesionalumas neatsiejama jos pasirodymų dalis, tad klausytojų lauks vienas žaviausių vasaros koncertų. Scenoje ji kaskart kitokia, visą save atiduodanti muzikai ir visada pakerinti aksominio balso skambesiu. Scena, kaip teigia Jazzu, neatsiejama atlikėjos gyvenimo dalis, kuria ji beatodairiškai dalinasi su savo klausytojais, kaskart atverdama naujas savo sielos kerteles.
Į koncertą dainininkė kviečia visus švęsti vasarą, meilę ir gyvenimą. Tai bus labai jaukus koncertas, kuriame skambės puikiai visiems pažįstamos Justės Arlauskaitės – Jazzu dainos.
Drąsi, provokuojanti, be galo charizmatiška, talentinga ir tuo pat metu jautri – Jazzu atvyksta į Klaipėdą jau rugpjūčio 7 dieną naujoje renginių erdvėję – Šiauriame rage!
Atlikėjos kūryba:
• Aš skiriu tau šį lietų (2018): https://bit.ly/3hXa623
• Wild (2019): https://bit.ly/2Cv1z66
• Dumblas (2019): https://bit.ly/2NmkiTz
________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: