G&G Sindikatas | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

G&G Sindikatas sugrįžta į Klaipėdą ir jau rugpjūčio 15d. naujoje renginių vietoje po atviru dangumi – Šiauriniame rage – kviečia jus sudrebinti miestą HIP-HOP‘o ritmu!
„G&G Sindikatas“ – Lietuvos ryškiausia hiphopo stiliaus grupė, kurie scenoje jau daugiau nei dvidešimt metų. Grupė išleido aštuonis studijinius albumus, vieną „live“ albumą ir gavo daugybę apdovanojimų už tiesią, standartus laužančią ir kiekvienais metais aktualumo neprarandančią savo muziką. Naujausias jų studijinis albumas „99“ 2019 metais Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose (M.A.M.A.) buvo pripažintas geriausiu metų albumu.
Kiekvieną kartą per „G&G Sindikato“ koncertus savo sielas ir širdis atiduoda ne tik grupės nariai Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Kastytis Sarnickas-Kastetas, Donatas Juršėnas-Donciavas ir Artūras Matkevičius-DJ Mamania, bet ir ištikimieji, koncertuose kaip kumštis pasirodantys ir kartu visus tekstus repuojantys grupės gerbėjai – ne vienas po renginio savo emocijomis dalijasi jau prikimusiais balsais. Tad pasiruoškite ir susitinkame rugpjūčio 15d. Šiauriniame rage!

Demonay: https://bit.ly/3ertYrJ
________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: