Evgenya Redko | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Liepos 31d., Šiaurinis ragas ir pirmasis Evgenya Redko solinis koncertas Klaipėdoje!
„Po ilgos priverstinos pauzės džiaugiuosi galinti vėl dalintis gyva muzika su klausytojais! Jau visai netrukus pirmąjį kartą su grupe atvyksime koncertuoti į Klaipėdą, suskambėsime dar niekur nematytoje, naujoje aplinkoje po atviru dangumi“ – sako atlikėja.
Praėjusiais metais po maždaug pusmetį trukusio intensyvaus kūrybinio proceso atlikėja klausytojams pristatė debiutinį albumą – „Deivės“, kurio pavadinimas lyg užuomina, kad 12 dainų savyje talpinančiame darbe tvyro moters stiprybės ir kartu pažeidžiamumo tematika. „Deivės“ muzikinė skalė – labai plati: nuo lėtų baladžių iki šokių muzikai tinkančių kūrinių, kuriuos lydi stiprios, savimi pasitikinčios, bet tuo pačiu emocionalios, jautrios ir pažeidžiamos moters portretas. Su nekantrumu laukiame albumo pristatymo, atlikėjos debiuto bei gyvo garso koncerto Šiauriniame rage ir kviečiame Jus į šį tikrai įsimintiną liepos 31 vakarą.

Kūryba:
Deivės: https://bit.ly/37T4wcc
Žinom tik mes: https://bit.ly/381qry4
Karšta: https://bit.ly/37UzH6V

________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: