Donatas Montvydas | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Vienas žinomiausių Lietuvos atlikėjų – Donatas Montvydas jau liepos 17d. Šiauriniame rage surengs itin šiltą, jaukų bei įsimintiną pasirodymą!
Tai visuomet besišypsantis ir pozityvus atlikėjas, kurio lentynose eilė muzikos apdovanojimų, o dainos vienos populiariausių bei klausomiausių „Youtube“ kanale.
„Su grupe labai džiaugiamės, jog pirmasis koncertas po karantino – Klaipėdoje. Koncertuodami visuomet pasiduodame jausmui, o tai koncertas prie jūros, po atviru dangumi, todėl esam įsitikinę, kad vaibas bus nerealus“ – sako atlikėjas. Tad pasiruoškite jaukiam vakarui po besileidžiančia saule ir nieko nelaukę susitinkame liepos 17d. Klaipėdoje!
________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: