Alina Orlova | Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Šiltas ir jaukus vasaros vakaras, jausmingos, trapumo bei subtilumo kupinos dainos ir unikalioji Alina Orlova. Atlikėjos gyvo garso koncertas Klaipėdoje rugpjūčio 20 dieną – Šiauriniame rage.
Kaskart užlipusi ant scenos dainininkė savo klausytojams dovanoja nepamirštamus koncertus, pilnus nuoširdumo, nesumeluotų ir širdį virpinančių kūrinių.
Savita, lyriška, teatrališka, intrigą išlaikanti atmosfera, muzika ir unikalus, šiek tiek nuo žemės pakeliantis balso tembras Jūsų laukia rugpjūčio 20d. Klaipėdoje, Šiauriniame rage!

Albumai:
Laukinis šuo dingo: https://bit.ly/3drD6eC
Mutabor: https://bit.ly/2Bp2CUx
88: https://bit.ly/314E5Pp
Daybreak: https://bit.ly/2Yn1CJH
________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: