8 Kambarys // TURAS Panacėja // Šiaurinisragas.lt, Klaipėda

Grupė 8 Kambarys su koncertiniu turu PANACĖJA rugpjūčio 8 dieną atvyksta į naują renginių po atviru dangumį erdvę Klaipėdoje – Šiauriniame rage!

Tai pirmasis mūsų solinis koncertas po karantino, paisiilgome Klaipėdos žmonių ir koncertų. Labai laukiame visų. Koncerto metu skambės ne tik gerai jau žinomi, bet dar niekur negroti naujausi kūriniai iš albumo „Panacėja“ – sako grupės nariai Karolis Talutis-Talaz bei Deividas Alejūnas-Corsalis. Tad susitinkame Šiauriniame rage rugpjūčio 8 dieną!

Grupės kūryba:
Nesibaigianti Vasara: https://youtu.be/u0q9FQ5S1SY
Manęs Nesužavėjai: https://youtu.be/66C5z6-T8Xg
Šių Dienų Herojus: https://youtu.be/pWfaTxGmcWY
Ežero Dugne: https://youtu.be/8211cRVSSIA
Deginu Save: https://youtu.be/n4kRIHNECLc
Tyloj: https://youtu.be/CDBP-ymJVvw
Ieškau: https://youtu.be/4Wf4Qw2ASZc
Pasakyk man: https://youtu.be/LN8JbO1pljU
Tau Taip Atrodo: https://youtu.be/QqfoPY8YEGA
Savęs Nebevaldau: https://youtu.be/9wRhx2hXB8A
________________
Žmonės iki 16 metų įleidžiami su suaugusiojo palyda.
________________
Renginys bus fotografuojamas, filmuojamas, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.
Į renginį bus neįleidžiami karščiuojantys asmenys arba turintys kitų infekcinėms ligoms būdingų simptomų. Primename, kad privaloma laikytis visų LR Vyriausybės nustatytų sveikatos saugos taisyklių ir rekomendacijų.
________________
Renginiai vyksta po atviru dangumi, organizatorius neapsaugo nuo lietaus ir kitų oro sąlygų. Į renginį draudžiama atsinešti maistą ir gėrimus.

Pasidalinti: