Padovanok laisvę – akcija ir šventinis koncertas Kovo 11

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirta akcija ir šventinis koncertas
PADOVANOK LAISVĘ!

2020 metais Kovo 11-ąją minėsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Trijų dešimtmečių Laisvės upė, kuria tekėjo mūsų Nepriklausomybė buvo srauni ir ilga, o kartais gili ar net pavojingai sekli. Ne vieną kartą Laisvės upę buvo bandoma užteršti ir jos vagą pasukti kita linkme. Bet Laisvės tėkmė nesustabdoma, ir nepažabojama jokiomis dirbtinėmis užtvankomis.
Todėl kviečiame kovo 11-ąją suburti Klaipėdoje rekordinį skaičių laisvų širdžių ir tradicinio dydžio trispalvių (išmatavimai 100x170cm) apjuosiant Danės upę ir įamžinant Laisvę!
Dovanokime Lietuvos trispalvę savo artimam, draugui, kaimynui, kolegai perkant ją už simbolinę kainą (5,99 Eur) internete adresu www.bilietai.lt arba bilietai.lt kasose (perkant dvi vėliavas kaina – 9,99 Eur) (išmatavimai 100x170cm).
• Kovo 11-ąją nuo 15.00 – 17.00 val. kviečiame atsiimti trispalvę (išmatavimai 100x170cm) renginyje tam skirtose ir pažymėtose vietose Danės/Tiltų g. sankryžoje prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“ ir Karlskronos aikštėje (Pilies/Žvejų g. skveras).
• 17.00 val. kviečiame tapti kovo 11-osios šventinė akcijos „PADOVANOK LAISVĘ“ dalyviu, Danės upės krantinėse nuo Biržos iki Pilies tilto, kurios metu apkabinsime upę ir fiksuosime Lietuvos rekordą.
• 17.30 val. Švęskime laisvę šventiniame Ericos Jennings, Jurgio Didžiulio bei Vido Bareikio koncerte nuo scenos ant Biržos tilto.

Tapkime miestu, kurio širdyje ir kiekvienuose namuose plazdena trispalvės!

www.padovanoklaisve.lt

Pasidalinti: