Magic Men pristato: I.M.O.S. International Men of Steel

Į Klaipėdą atvyksta tobuliausias vyrų šokėjų derinys iš net 6 skirtingų pasaulio šalių! Vasario 21 dieną Amberton Klaipėda renginių salėje pasirodys I.M.O.S.
I.M.O.S. – tai unikalus vyrų striptizo šou kolektyvas, kurio įkūrėjas yra 22 metų patirtį šou versle turintis Julianas Mora (JAV). Jau 2001 m. jis su „Kalifornijos svajonių“ vyrais atvyksta su pasirodymais į Italiją, 2005 m. „Chippendales“ pakviečia jį prisijungti prie programos, kaip „ypatingą svečią “. Kartu su jais Julianas pasirodo Niujorke „Caesars Palace Las Vegas “, vėliau jo laukia gastrolės po pasaulį, kur jis susipažįsta su Damien Casanova (Italija) ir 10 metų dirba kartu su garsia italų grupe „ Centocelle nightmare “. Julianas Mora ir Damienas Casanova nusprendžia sukurti Italijos ir Amerikos kolektyvą I.M.O.S.
I.M.O.S.- tai geriausi striptizo šokėjai viename kolektyve. Žinomas visame pasaulyje striptizo choreografas ir šokėjas Andy Sk (Lenkija) dabar yra kolektyvo meno vadovas, atsakingas už meninę pusę ir naujų talentų atradimą. I.M.O.S. – tai šokėjai, aktoriai, akrobatai ir puikūs šou atlikėjai.
IMOS pasirodyme Jūsų lauks: Christian (Ispanija), Marco (Vengrija), Damian (Italija), Andy (Lenkija), Kevin (Vokėtija), Rico (Brazilija). Būtent ši vyrų komanda susiburė 2018, tačiau tai pirmasis I.M.O.S. tarptautinis turas šia sudėtimi. Bet kiekvienas iš vaikinų jau turi ne mažiau 15 metų patirtį dirbant įvairiuose projektuose.

I.M.O.S. – Atėjo laikas atsipalaiduoti ir nuvyktį į mūsų nuostabią kelione, kur išsipildys Tavo slaptos svajonės ir norai.

Su savimi būtinai turite turėti asmens tapatybės kortelę arba pasą (vairuotojo pažymėjimas netinka).

Nerandate sau tinkamo staliuko?
👉 Paskambinkite telefonu +370 614 88814 ir mes pasirūpinsime, kad aistringiausią metų renginį stebėtumėte patogiai! 😍🔥
❕📸❕
Turime įspėti, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.
___________________
Schemoje nurodyta staliuko vieta yra preliminari, realus staliukų išdėstymas gali keistis, bet atstumas iki scenos nebus didesnis negu nurodyta plane.

Pasidalinti: