Erotic show men 2019 Klaipėda (Karščiausias metų mergvakaris)

❗️Klaipėdoje vyks jau 5-tasis erotinių šokių čempionatas, kuriame aistras kurstantys🔥 ir abejingų nepaliekantys striptizo šokėjai vėl džiugins pajūrio publiką 😍 Seksualiausi Europos šokėjai savo pasirodymą surengs jau lapkričio 8 dieną🤩

ĮVYKIO DALYVIAI:

✅GENTELMEN (Slovakija)
Vieni originaliausių iš viso klano. Pasirenka pačius išskirtiniausius būdus užduočiai atlikti. Tai daugkartiniai tarptautinių čempionatų nugalietojai ir prizininkai.

✅KING SIZE (Ukraina)
Geriausia komanda iš Ukrainos. Jų šūkis ,,Viskas tik moterims ir dėl jų!“

✅MALE Empire NIGHT_out SHOW (Latvija)
Kolektyvas iš Latvijos, sukaupęs daug patirties bei šokio meno paslapčių per gastroles Amerikoje. Ir visą tai veiksminga! Kas žino, kas įvyks šiame čempionate… bet jie žada siekti tik pirmos vietos!

✅F*****G Brazers(Rusija)
Šių vyrukų azartui ribų nėra – šokis ir aistra scenoje. Visą tai skirta Jums mielosios. Jie ruošiasi pilnai save atiduoti publikai!

✅California dreams (Čekija)
Daugkartiniai striptizo čempionatų dalyviai ir prizininkai. Jų vadas pasakė trumpai: „Mes atvykstame užvaldyti Lietuvos Moterų širdis!”

Šios jėgos sustabdyti neįmanoma. Tu privalai tai pamatyti😍

„Erotic Show Men“ čempionatas Lietuvoje sulaukia didžiulio susidomėjimo. Į prieš metus vykusį pasirodymą visi bilietai buvo išpirkti gerokai prieš renginį, tad organizatoriai ragina jais pasirūpinti iš anksto❗️

___________________
Nerandate sau tinkamo staliuko?
👉 Paskambinkite telefonu +370 614 88814 ir mes pasirūpinsime, kad aistringiausią metų renginį stebėtumėte patogiai! 😍🔥

❕📸❕
Turime įspėti, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.
___________________
Schemoje nurodyta staliuko vieta yra preliminari, realus staliukų išdėstymas gali keistis, bet atstumas iki scenos nebus didesnis negu nurodyta plane.

Pasidalinti: